Om OS Kiropraktorklinikk

Om OS Kiropraktorklinikk

Os Kiropraktorklinikk ble startet opp 1995, og ble sommeren 2018 overtatt av Cathrine Hjelle Feier. Klinikken ligger i Os Næringspark, og man benytter samme inngang som treningssenteret Sprek og Blid Os.

Bestill time

Finner du ikke en time som passer, eller trenger time raskt? Ring 56 30 07 50!

Cathrine Hjelle Feier

Cathrine Hjelle Feier er norsk autorisert kiropraktor, og medlem av Norsk Kiropraktorforening. Hun har en mastergrad i kiropraktikk fra Anglo-European College of Chiropractic, Bournemouth. Jobbet i Kitchener, Canada før hun begynte hos Os Kiropraktorklinikk i 2016. Cathrine har etterutdannelse i dyrekiropraktikk og er medlem i International Veterinary Chiropractic Association og Norsk Veterinærkiropraktor forening.

Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende noen av våre behandlinger? Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss!

Telefon:
56 30 07 50

E-post: 
post@os-kiropraktor.no

Send oss en melding


Her finner du oss

Holtbrekka 7, 5200 Os